بخش بازی های رایانه ای

کلیه بازی‌های رایانه‌ای و سرگرمی‌های دیجیتال، قابل اجرا بر روی رایانه یا کنسول‌های بازی و همچنین شبیه سازی‌های مختلف در این بخش قرار می‌گیرند. مانند بازی‌های بزرگ در سبک‌های مختلف بازی‌های کوچک، بازی‌های برخط (آنلاین) و بازی‌های تلفن همراه.

 

الف) عنوان‌های مسابقه:

بخش

عنوان

موضوعات

بازی‌های رایانه‌ای

بهترین بازی رایانه‌ای رضوی

بازی رایانه‌ای رضوی

بازی تحت وب رضوی

 

 

 

 

ب) شرایط شرکت در بخش بازی‌های رایانه‌ای

 1. انواع بازی‌های شرکت کننده در این بخش عبارتند از:
  • بازی‌های PC
  • بازی‌های کنسولی
  • بازی‌های برخط (Online)
  • بازی‌های فلش
  • بازی های تلفن همراه
 1. کارفرمای اثر باید دارای تابعیت ایرانی باشد و اثر نیز باید در محدوده جغرافیایی جمهوری اسلامی ایران پدید آمده باشد.
 2. آثار فرهنگی و هنری و بسته‌های نرم‌افزاری به کار رفته در اثر، مغایر قوانین و مقررات جاری، فرهنگ، ارزش‌های ملّی،  دینی و امنیت ملّی‌‌جمهوری اسلامی ایران نباشد.
 3. حقوق مادی و معنوی پدید آورندگان آثار فرهنگی و هنری و بسته‌های نرم‌افزاری به کار رفته در اثر طبق قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران رعایت شده باشد.
 4. هر شرکت کننده باید علاوه بر ثبت نام در تارنمای جشنواره رسانه‌های دیجیتال مدارک زیر را تا پایان مهلت ثبت نام به دبیرخانه داوری جشنواره رسانه‌های دیجیتال تحویل دهد:
  • دو نسخه از بازی به همراه کد رهگیری دریافت شده هنگام ثبت نام
  • توضیح مراحل بازی و کدهای مربوط به تنظیم بازی برای نباختن کاربر در مراحل بازی جهت تسریع در امر داوری
  • ارایه مدارک و مستندات ساخت بازی
  • فهرست کاملی از پدیدآورندگان
  • بیان ویژگی‌‌های بازی از دیدگاه تولیدکننده 

لازم است هرگونه قفل سخت‌افزاری یا الحاقات دیگر اثر- همچون تجهیزات مکمل سخت‌افزاری، قفل‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، کدهای فعال‌سازی و سریال‌های لازم، کتاب‌های جانبی و قاب- به همراه اثر تحویل داده شود. .(لازم به ذکر است آثار ارسال شده پس از اتمام مراحل داوری در آرشیو دبیرخانه بایگانی خواهند شد و عودت داده نمی‌شوند.)

 

مهلت ثبت نام و ارسال آثار تا تاریخ 1394/03/30 می باشد.

نحوه ثبت نام:

علامت ابتدا از اینجا به عضویت سایت درآیید. سپس در قسمت جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی اثر خود را در جشنواره شرکت دهید. 2 نسخه از بازی را به دبیرخانه جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی ارسال نمایید.

تولیدکنندگان محترمی که قبلا در سامانه مرکز(http://login.softreg.ir) ثبت نام کرده اند. نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و با همان نام کاربری می توانند وارد سامانه شوند.

نشانی دبیرخانه: تهران- خیابان شریعتی - خیابان سمیه- پلاک 76- مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال- طبقه دوم- دبیرخانه جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی.

تلفن: 88845692

 

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.