بخش نرم افزارهای تلفن همراه

در این بخش نرم افزارهای تلفن همراه، محتوای تلفن همراه، خدمات ارزش افزوده و سامانه های تلفن گویا مورد داوری قرار می‌گیرند. نرم‌افزارهای این بخش بر روی گوشی تلفن همراه و یا تبلت ها قابل اجرا هستند و می‌توانند به صورت مستقل و یا با بهره‌گیری از سیستم‌های مخابراتی با مخاطب ارتباط برقرار کنند و ارائه خدمات و محتوا نمایند و عموما دارای کارکرد رسانه‌ای و اطلاع‌رسانی با ارائه محتوا (نرم‌افزارهای فرهنگی و مذهبی و ...) و یا کارکردهای آموزشی و سرگرمی (نرم‌افزاهای آموزشی و بازی‌های تلفن همراه و...)می باشند و یا در قالب برنامه‌های کاربردی مانند تقویم و مترجم‌های همراه، ارائه می‌شوند.

الف) عنوان‌های مسابقه:

بخش

عنوان

موضوعات

تلفن همراه

بهترین نرم افزار تلفن همراه رضوی

نرم افزار تلفن همراه سیره رضوی

نرم افزار تلفن همراه زیارتی رضوی

بهترین  خدمات ارزش افزوده رضوی

 

بهترین سامانه‌های برخط غیر اینترنتی (هوشمند) رضوی

 

 

 

 

 

 

 

 

ب) شرایط شرکت در بخش نرم‌افزارهای تلفن همراه

  1. متقاضیان زیربخش نرم افزارهای تلفن همراه می‌بایست آثار دارای گواهی ثبت یا پروانه انتشار خود را در جشنواره شرکت دهند. ویرایش جدید نرم افزارهای تلفن همراهی که ویرایش‌های قبلی آنها در جشنواره شرکت کرده‌اند، ‌تنها در صورتی می‌توانند در این دوره شرکت کنند که توسط هیئت داوران جشنواره از لحاظ ساختار و محتوا به عنوان نسخه جدید شناخته شوند.
  2. هر شرکت کننده باید 2 نسخه از هر اثر را با تمام تجهیزات جانبی و نیازهای آن – مانند تجهیزات مکمل سخت‌افزاری، قفل‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، کدهای فعال‌سازی و سریال‌های لازم، کتاب‌های جانبی و قاب – را به همراه کد رهگیری تا پایان مهلت ثبت نام به دبیرخانه جشنواره تحویل دهد. (لازم به ذکر است آثار ارسال شده پس از اتمام مراحل داوری در آرشیو دبیرخانه بایگانی خواهند شد و عودت داده نمی‌شوند.)
  3. اثر ارسال شده به دبیرخانه جشنواره نباید با اثر ثبت شده در دبیرخانه مرکز(هنگام اخذ مجوز) متفاوت باشد.
  4. اثر شرکت داده شده می‌بایست با استفاده از ابزارها و فناوری‌های دیجیتال تولید شده باشد و مراحل طراحی و تولید نرم افزار در آن طی شده باشد، به نحوی که از مجموعه آثار محتوایی به کار رفته در آن متمایز باشد و بتوان آن را اثری متمایز از مجموعه‌ آثار به کار رفته در آن دانست.
  5. اثر و اجزای به کار رفته در آن مغایر قوانین و مقررات جاری، فرهنگ و ارزش‌های ملّی و دینی و امنیت ملّی‌‌جمهوری اسلامی ‌ایران نباشد.
  6. اثر کامل باشد و در سامانه‌های متعارف تلفن همراه و رسانه های برخط قابل اجرا باشد.
  7. حقوق مادی و معنوی پدیدآورندگان سایر آثار فرهنگی و هنری و بسته‌های نرم‌افزاری به کار رفته در اثر طبق قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران رعایت شده باشد.
  8. فقط صاحب حقوق اثر اجازه ثبت نام در جشنواره را دارد.

 

مهلت ثبت نام و ارسال آثار تا تاریخ 1394/03/30 می باشد.

نحوه ثبت نام:

علامتابتدا از اینجا به عضویت سایت درآیید. سپس در قسمت جشنواره ها اثر خود را در جشنواره شرکت دهید. 2 نسخه از نرم افزار را به همراه کد پیگیری به دبیرخانه جشنواره ران های دیجیتال رضوی ارسال نمایید.

تولیدکنندگان محترمی که قبلا در سامانه مرکز(http://login.softreg.ir) ثبت نام کرده اند. نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و با همان نام کاربری می توانند وارد سامانه شوند.

نشانی دبیرخانه: تهران- خیابان شریعتی - خیابان سمیه- پلاک 76- مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال- طبقه دوم- دبیرخانه جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی.

تلفن: 88845692  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.