بخش هنرهای دیجیتال

هرگونه اثر هنری که ساخت، پردازش، مونتاژ، تولید و نمایش کل یا بخشی از آن با کمک فناوری‌ها، ابزار و لوازم دیجیتالی مانند رایانه انجام گرفته باشد در این بخش قرار می‌گیرد. پویانمایی رایانه‌ای، نماهنگ، ویدیو آرت و گرافیک موشن، جلوه‌های ویژه تصویری، عکاسی دیجیتال، طراحی، طراحی شخصیت، گرافیک رایانه‌ای و نقاشی دیجیتال و هرگونه نوآوری و خلق هنری در فضای مجازی و نمایش ویژه نمونه‌هایی از هنرهای دیجیتال هستند.

عناوین بخش هنرهای دیجیتال:

  1. بهترین پویانمایی رضوی
  2. بهترین گرافیک رایانه‌ای رضوی

شرایط شرکت در بخش هنرهای دیجیتال:
1. اثر شرکت داده شده می‌بایست با استفاده از ابزارها و فناوری‌های دیجیتال تولید شده باشد.
2. اثر و اجزاء به کار رفته در آن مغایر قوانین و مقررات جاری، فرهنگ و ارزش‌های ملّی و دینی و امنیت ملّی‌‌جمهوری اسلامی‌ایران نباشد.
3. حقوق مادی و معنوی پدیدآورندگان سایر آثار فرهنگی و هنری و بسته‌های نرم‌افزاری به کار رفته در پدید‌آوردن اثر، طبق قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران رعایت شده باشد.
4. آثار شرکت کننده در داوری جشنواره فقط از پدیدآورنده و صاحب حقوق اثر پذیرفته می‌شود.
5. شرایط ارسال آثار پویا نمایی:
o هر اثر با فرمت وضوح تصویر بالا بر روی حامل DVDذخیره و به همراه کد رهگیری و در 2 نسخه به دبیرخانه جشنواره ارسال گردند. (در هر DVD تنها یک اثر قرار گیرد.)
o هنگام ثبت نام، یک فریم از اثر در بخش «تصویری از اثر» بارگذاری شود.
6. شرایط ارسال گرافیک رایانه ای:
o نام گذاری فایل‌ها براساس نام کاربری باشد. (برای مثال: maleki@farhang.ir-1)
o ارسال آثار از طریق بخش «بارگذاری» هنگام ثبت اثر انجام گیرد.

 

 مهلت ثبت نام و ارسال آثار: 30-03-94

نحوه ثبت نام:

علامتابتدا از اینجا به عضویت سایت درآیید. سپس در قسمت جشنواره ها اثر خود را در جشنواره شرکت دهید. دو نسخه از اثر خود را به دبیرخانه جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی ارسال نمایید.

تولیدکنندگان محترمی که قبلا در سامانه مرکز(http://login.softreg.ir) ثبت نام کرده اند. نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و با همان نام کاربری می توانند وارد سامانه شوند.

نشانی دبیرخانه: تهران- خیابان شریعتی - یابان سمیه- پلاک 76- مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال- طبقه دوم- دبیرخانه جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی.

 تلفن: 88845692

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.