بخش نرم‌افزارهای رسانه‌ای

 

نرم‌افزارهای رسانه‌ای، بسته‌های نرم‌افزاری رایانه‌ای هستند که برای دسترسی، نمایش، پخش و جستجوی محتوای دیجیتال همچون متن، صدا، فیلم، پویانمایی و تصویر مرتبط با سیره ائمه معصومین به ویژه حضرت امام رضا(ع) ‌در حوزه رسانه‌های دیجیتال مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

الف) عنوان‌های مسابقه:

بخش

عنوان

موضوعات

نرم افزارهای رسانه ای

بهترین نرم افزار رضوی

نرم افزار سیره رضوی

نرم افزار زیارتی رضوی

نرم افزار کودک و نوجوان رضوی

 

 

 

 

 

ب) شرایط شرکت در بخش نرم‌افزارهای رسانه‌ای:

  1. متقاضیان می‌بایست آثار دارای گواهی ثبت یا پروانه انتشار خود را در جشنواره شرکت دهند.
  2. هر شرکت کننده باید 2 نسخه از هر اثر را با تمام تجهیزات جانبی و نیازهای آن- مانند تجهیزات مکمل سخت‌افزاری، قفل‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، کدهای فعال‌سازی و سریال‌های لازم، کتاب‌های جانبی و قاب- را به همراه کد رهگیری تا پایان مهلت ثبت نام به دبیرخانه مرکز رسانه‌های دیجیتال تحویل دهد.(لازم به ذکر است آثار ارسال شده پس از اتمام مراحل داوری در آرشیو دبیرخانه بایگانی خواهند شد و عودت داده نمی‌شوند.)
  3. اثر ارسال شده به دبیرخانه جشنواره نباید با اثر ثبت شده در دبیرخانه مرکز(هنگام اخذ مجوز) متفاوت باشد.
  4. اثر شرکت داده شده می‌بایست با استفاده از ابزارها و فناوری‌های دیجیتال تولید شده باشد و مراحل طراحی و تولید نرم افزار در آن طی شده باشد، به نحوی که از مجموعه آثار محتوایی به کار رفته در آن متمایز باشد و بتوان آن را اثری متمایز از مجموعه آثار به کار رفته در آن دانست.
  5. اثر باید کامل و در سیستم‌ عامل‌های متعارف رایانه‌ای قابل اجرا باشد.
  6. حقوق مادی و معنوی پدیدآورندگان سایر آثار فرهنگی و هنری و بسته‌های نرم‌افزاری به کار رفته در اثر، طبق قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران رعایت شده باشد.
  7. فقط صاحب حقوق اثر اجازه ثبت نام در جشنواره را دارد.

 

مهلت ثبت نام و ارسال آثار تا تاریخ 1394/03/30 می باشد.

نحوه ثبت نام:

علامتابتدا از اینجا به عضویت سایت درآیید. سپس در قسمت دومین جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی اثر خود را در جشنواره شرکت دهید. 2 نسخه از نرم افزار را به همراه کد پیگیری به دبیرخانه جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی ارسال نمایید.

تولیدکنندگان محترمی که قبلا در سامانه مرکز(http://login.softreg.ir) ثبت نام کرده اند. نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و با همان نام کاربری می توانند وارد سامانه شوند.

نشانی دبیرخانه: تهران- خیابان شریعتی - خیابان سمیه- پلاک 76- مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال- طبقه دوم - دبیرخانه جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی.

تلفن: 88845692

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.